Ashtanga s Lacim Vargom

Teší nás že pozvanie do štúdia prijal náš ashtangový kamarát Laci @laci.fyzyo , ktorý jogu nie len učí ale on ňou ozaj žije. Počas 4 hodín sa dozviete veľa nových informacii. Laci odvedie celú prvú sériu bude prednáška a ostane aj čas na Vaše otázky. Ja ho poznám osobne (tak ako mnohí z Vás) a poviem Vám že obdivujem jeho zapálenie po informáciách a hľadaní pravdy v svete jogy a fyzio.


Budeme sa rozprávať o princípoch Aštángy, o ôsmich krokoch jogy v spojitosti s praxou, ako sa v nej posúvať, a praktizovať bezpečne, plus odpovede na otázky. Ráno začneme vedenou hodinou I. série.
Program:
8:00 – 9:00 – vedená hodina

9:30 – 11:00 workshop

11:00 – otázky/odpovede

Ak ho niekto predsa len nepozná nech sa páči čítajte jeho riadky:
Aštánga jóge sa venujem od roku 2014. Od roku 2015 pôsobím v štúdiu PRAKRITI, v malej sále Yoga Temple.
Tradičný prístup k výuke Aštánga jógy je vhodný pre tých, ktorí sa chcú jógu učiť, hľadajú disciplínu, sú vytrvalí a odhodlaní. Aštánga jóga sa neprecvičuje. Ide o systematický spôsob výukového sylabu navrhntý tak, aby bol zvládnuteľný pre kohokoľvek, kto o jógu prejaví záujem.

Aštánga jóga je v ponímaní mnohých vnímaná veľmi skreslene. Mojou misiou je ju rehabilitovať a ukázať, že môže byť veľmi náročná, dynamická a ťažká, no rovnako tak môže byť jemná, pomalá a upokojujúca. Učím ju vždy s ohľadom na prednosti, fyzické a psychické možnosti klientov. Vďaka štúdiu fyzioterapie na Univerzite SCM – FZV vnímam jogovú prax ešte viac do hĺbky. Pravidelná jogová prax má pomáhať. Pôsobením v škole jogy môjho učiteľa Jara Páveka medzinárodnej Yoga Alliance sa venujem školeniu učiteľov, inštruktorov ako aj samotných žiakov.

Workshop je vhodný pre všetkých ktorí sa o ashtangu zaujímajú, nemusíte byť pokročilí ani mať pravidelnú prax, práve tento workshop Vás návnadí na to aby ste ju mali